حامیان تراز دانا

موسسه حامیان تراز دانا

موسسه حسابداری حامیان تراز دانا با بیش از دو دهه تجربه علمی و عملی مدیران خویش ، در تاریخ 24 فروردین ماه سال 1389 طی شماره ثبت 2650 تأسیس و فعالیت خود را بر پایه ی استانداردهای بین المللی و با رعایت اصول قوانین جمهوری اسلامی ایران آغاز نموده است. به حداقل رساندن مالیات شما در چهارچوب قانون مالیاتی کشور، جزء اصلیترین وظایف متخصصان حامیان تراز دانا میباشد.

زمینه های فعالیت شرکت:

مفهوم خطر در هنگام تصمیم گیریها خصوصاً در خصوص مسائل مالی همواره مد نظر مدیران بوده است. ما با ارائه مجموعه ای از خدمات اطمینان بخش به شما کمک میکنیم تا کم خطرترین انتخاب را داشته باشید. همچنین ما میتوانیم با استقرار نظام کنترلهای داخلی در شرکتها، خیال مدیران را در به حداقل رسیدن خطاها و سوء استفاده های مالی آسوده کنیم.
به حداقل رساندن مالیات شما در چهارچوب قانون مالیاتی کشور، جزء اصلیترین وظایف متخصصان حامیان تراز دانا میباشد.

این مجموعه با اهداف ایجاد سازمانی دانش محور ، دانش و تجربه های دوران فعالیت حرفه ای مدیران خود را بر پایه ی اصول اخلاقی و پیاده سازی استاندارد های حسابداری به موازین اقتصادی اسلامی با اصل ایجاد ارتقای بهره وری از منابع و بروزرسانی دانش حسابداری کارکنان موسسه با آخرین تغییرات علم روز دنیا ، ظرفیت خدمات حرفه ای را افزایش داده تا بتواند نسبت به خدمات رسانی به مردم شریف ایران در عرصه های مالی ، اقتصادی و سرمایه گذاری با همکاران خود در انتقال دانش و نوآوری در تعامل و همسو باشد
ما به عنوان شرکت حسابداری و خدمات مالی فعال در این زمینه مفتخریم که همواره توانسته ایم گامی مثبت در زمینه ارتقا سطح کیفی اطلاعات مالی و هم چنین توسعه و بهینه نمودن سیستم های مدیریتی برداشته وحامی و مشاور مناسبی برای متقاضیان ارجمند باشیم و در این راستا، آماده ی ارائه ی خدمات با بهترین کیفیت و بالاترین سطح تعهد و تضمین به صاحبان مشاغل در تهران و اصفهان خواهیم بود.
به حداقل رساندن مالیات شما در چهارچوب قانون مالیاتی کشور، جزء اصلی ترین وظایف متخصصان حامیان تراز دانا میباشد.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر به سایت حامیان تراز مراجعه فرمایید.